Taleks - це

Укладення договорів

Укладення договорів – це закріплення Ваших прав та обов’язків на папері. Правильно складений документ захистить Ваші інтереси не тільки під час його підписання, але й в далекому майбутньому, коли сторони начебто і виконали всі свої зобов’язання.

Наші адвокати допоможуть Вам на стадії переговорів, складуть договір, що захистить Ваші інтереси та зведуть ризики до мінімуму, або ж складуть шаблонний договір для багаторазового використання із більшістю Ваших контрагентів.

Ознайомитися

Відшкодування шкоди

найоб'ємніша та найрізноманітніша частина юриспруденції. Адже будь-які дії сторонніх осіб, що порушують Ваші права та охоронювані законом інтереси – це і є нанесенням шкоди, яка в свою чергу поділяється на моральну та матеріальну.

За зобов'язанням із відшкодування шкоди особа, яка завдала шкоди неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також майну фізичної або юридичної особи, зобов'язана її відшкодувати, а потерпілий має право на відшкодування завданої шкоди в повному обсязі.

Сімейні відносини

Сімейні стосунки в правовому полі полягають у захисті прав і обов'язків подружжя і дітей, шлюборозлучному процесі, вступі в право спадкування і багато інших нюансів, в яких Вам допоможуть розібратися наші адвокати.

Трудові відносини

Отримати консультації, підготувати необхідні документи та здійснити представництво у суді щодо правильного врегулювання трудових відносин або ж захисту своїх порушених прав у сфері праці допоможуть наші кваліфіковані адвокати та юристи.

Захист прав споживачів

У повсякденному житті кожен з нас є споживачем. Здійснюючи покупки в супермаркетах і на ринку, користуючись громадським транспортом, послугами стільникового зв'язку і ЖКГ ми часто стикаємося з недобросовісними продавцями послуг і товарів. Наші Адвокати допоможуть Вам захистити Ваші права і відстояти Ваші інтереси.

Захист авторських та суміжних із ними прав

Реалізація авторських і суміжних прав має на увазі не тільки оформлення Вами відповідних документів про саме право, але і укладення договорів про подальше використання об'єктів авторського права третіми особами і багато іншого, або захист Ваших порушених прав, в т.ч. в суді.

Судове провадження

У разі неможливості досудового врегулювання спору або якщо переговори не принесли бажаного результату, найчастіше необхідно звернеться за захистом своїх прав і законних інтересів до суду.

Ознайомитися

Кримінальне провадження

Під час кримінального провадження кожен з нас може опинитися в різному статусі. Починаючи від підозрюваного, обвинуваченого і закінчуючи потерпілим і свідком. В якому б статусі Ви не опинилися причетним до кримінальної справи, закон гарантує Вам право на адвоката, який в свою чергу не допустить тиску на Вас з боку правоохоронних органів, а також забезпечить Вам належну правову допомогу.

Виконавче провадження

Виграна справа у суді, ще не означає виконання боржником своїх зобов’язань. Примусити боржника здійснити дії, визначені судовим рішенням, можна лише шляхом відкриття виконавчого провадження.

Ознайомитися

Оскарження рішень, дій та бездіяльності державних органів

Досить часто ми в нашому житті стикаємося з незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю державних органів, які прямо або опосередковано впливають на наше життя. При виконанні своїх обов'язків держслужбовці часто виходять за рамки своїх повноважень. Адвокати компанії допоможуть Вам захистити Ваші права і досягти бажаних результатів.

Міжнародне приватне та публічне право

У випадку коли Ваші інтереси виходять за межі національного законодавства і Вашим опонентом виявився іноземець або іноземна держава, наші адвокати готові Вам надати кваліфіковану консультацію та іншу допомогу.

Зовнішньоекономічна діяльність

В основі зовнішньоекономічної діяльності будь-якого суб'єкта господарювання лежить зовнішньоекономічний контракт поставки робіт або послуг. Наші Адвокати допоможуть Вам отримати відповідні документи для здійснення ЗЕД, грамотно підготують Контракт таким чином, що б у представників митної служби не виникло до Вас зайвих питань, і який захистить Ваші права і забезпечить виконання Вашим контрагентом його зобов'язань.

Інвестиції

Найбільш ризиковим сектором бізнесу є інвестиційна діяльність. Вона передбачає необхідність звернутися до кваліфікованого адвоката ще під час планування здійснення інвестицій. Саме адвокат зможе проаналізувати сектор інвестицій, ризики вкладів, підготує належний пакет документів та контракт, що максимально захистить Ваші права та інтереси від будь-яких несподіванок.

Подання заяв до ЄСПЛ

Якщо Ви пройшли всі національні судові інстанції в марних спробах захистити ваші права, і так і не досягли успіху, то у Вас є можливість звернутися з відповідною заявою до ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ, рішення якого є обов'язковими для нашої держави.

Суб’єктам господарювання

Наші адвокати нададуть Вам кваліфіковану допомогу в будь-яких питаннях, пов'язаних з веденням Вами бізнесу, починаючи від аналізу напрямку діяльності, підготовки установчих документів і реєстрації і до судових суперечок, закриття, банкрутства.

Практикум для юристів

Під час навчання у вищих юридичних навчальних закладах студенти вивчають основи юриспруденції. Для того, щоб юрист впевнено міг використовувати свої знання на практиці, ми надаємо можливість вчорашньому студенту брати участь у складанні процесуальних документів та судових засіданнях, шляхом закріплення за певним практикуючим адвокатом нашої компанії. При цьому студент має змогу зрозуміти тонкощі роботи адвоката із середини. По закінченню студенту буде надано документ про проходження практикуму. Найкращі юристи отримають характеристики та рекомендаційні листи.